להזמנות חייגו 054-4407410

פגישות ליווי ויעוץ - עיצוב פנים

פגישת יעוץ  עיצוב פנים

פגישת יעוץ היא פגישת הכרות שבה מגבשים את הקונספט  של העיצוב, מבררים את הצרכים שלכם: סגנון העיצוב המועדף ? הבית שעליו אתם חולמים? האם אתם רוצים מהפך בדירה? סידור שונה במיקום החדרים בבית שמאפשר ניצול טוב יותר של החלל? האם הרעיון שלכם אפשרי לביצוע ולא קיימים אילוצים בחלל הנתון כמו קורות בטון? תקציב נתון? ועוד שאלות מהותיות וחשובות לביצוע תכנון עיצוב הפנים של החלל שיתאים במיוחד לכם. לאחר מתן מענה לכל השאלות הרלוונטיות, תהיה  אפשרות להפיק הצעת מחיר ותמחור ריאלי כללי לביצוע. ההצעה תשקף את הבקשות והרצונות שלכם.

 

פגישת יעוץ  הום סטיילינג

כאשר נדרש יעוץ עבור ריענון והלבשת הבית בלבד ואין צורך בשיפוץ כולל, ניתן לקבל יעוץ "הום סטיילינג" שמטרתו שדרוג האווירה בבית וחידוש המראה. לעיתים נדרש "שיפוץ לייט" למשל: צביעת הקירות, הוספת אלמנטים כמו טפטים, חיפוי פרקט וכדומה. הייעוץ כולל התאמת ריהוט ואביזרים דקורטיביים, התאמת גופי תאורה, הוספת טקסטיל כמו וילון, שטיח, כריות וכדומה.

 

פגישת ליווי לאולמות תצוגה

פגישת ליווי לאולמות תצוגה מתאימה לאנשים שאינם יכולים לדמיין את הריהוט והאביזרים בתוך הבית. פגישה כזו תתבצע כהמשך לפגישת יעוץ בסגנון "הום סטיילינג" חד פעמית להבנת הצרכים ומדידת החלל או כחלק מביצוע פרויקט עיצוב פנים כללי. במהלך הפגישה אני מלווה את הלקוחות לאולמות תצוגה שבהם ניתן יהיה למצוא את הריהוט או האביזרים המתאימים ובכך לחסוך זמן יקר בשיטוט וחיפוש אקראי. ניתן לבצע את ההזמנות תוך כדי הפגישה ולקבל את ההחלטות הנכונות לחלל הדירה המעוצב שלכם.

 

פגישות ליווי לפרויקט

פגישות עם בעלי המקצוע השונים במהלך ביצוע השיפוץ. מתן הסברים בשטח ופתרון בעיות ושאלות בנוגע לאופן ביצוע התכניות.